1 / 2
Се продава руско-бугарски речник
300 МКД
Цената е фиксна
25.08.2019 02:25

Делчево / Делчево

Се продава руско-бугарски речник со тврда корица, 888 страни, издаден 1961 година во Народна Просвета Софија.

Цена 300 денари
тел. 077604343 или 076370322

Категорија: Книги и литература / Книги / Речници

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
076370322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам