Logo

Samsung trend2

Број на оглас: 3352616 | Објавен на: 23.05.2020, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Trend2

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samsung trend2 2500den.azumi a50 2500den max.socuvani cena za dvata 4500

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач