Logo

VOLVO FH13 400 EURO 5

Број на оглас: 3352636 | Објавен на: 13.02.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


VOLVO FH13 400 EURO 5

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 STANGEL DOOEL

Потврден огласувач