Logo

SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

Број на оглас: 3352714 | Објавен на: 23.11.2020, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Subaru

Модел: Forester

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So full oprema
Klima raboti
Maglinki
Osum air bag
Cruize control
ASR
ABS
ESP
GREACI NA SEDISTA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ELEKTRIKA NA CETIRI STAKLA
GREACI NA RETROVIZORI

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач