електично броило
1 €
Цената не е фиксна
14.09.2021 11:42

Скопје Центар / Скопје

Се продава електично броило, двофазно

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
38975847921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам