Logo

Rent a car / rent a kar / iznajmuvanje vozila

Број на оглас: 3353094 | Објавен на: 01.06.2020, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Вид на оглас: Се продава


Нудиме возила со зелен картон, климатизирани, автоматик менувач.

Контакт- Јоцо 070-225-699

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Jordanco Donevski

Потврден огласувач