Logo

SE PRODAVA OPEL ASTRA

Број на оглас: 3353329 | Објавен на: 14.09.2019, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA OPEL ASTRA 13 CDTI 66 KW DOBRO SOCUVANA SO RELANI KILOMETRI SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN SERVIS ZAPISANO NAPRAVEN PRED 2 NEDELI SO DVA PARA GUMI ZIMSKI I LETNI SO BANDASI KOMLET VOZENI EDNA SEZONA SAMO telefon za kontakt 075408625

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  hsdhjsdkd

Потврден огласувач