Logo

Kамин PRITY FG W15 - Granit

Број на оглас: 3353412 | Објавен на: 02.08.2020, 08:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Kамин за парно со рерна;
Гориво - Дрво
Моќ: 15 kW
Погоден за :100 m2
Големина: 57 x 53 x 93 cm
Литража на котел : 18 l
Топлинскa пумпa на котел

користен само една грејна сезона!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Dano Milosheski

Потврден огласувач