Logo

VILA VANILA - SOBI I APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

Број на оглас: 3353493 | Објавен на: 26.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 40 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 20 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 4

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Цена: 450 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Вила Ванила се наоѓа на само пет (5) минути од центарот на градот во тивка и мирна околина. Располагаме со нови, потполно опремени апартмани и соби кои ќе го направат вашиот престој пријатен и удобен. Секој апартман располага со сопствено купатило, смарт телевизор, интернет, мини бар, кујна, клима уред, апарати за кафе и чај, како и бесплатен паркинг простор со видео надзор.
Цените за еднодневен престој се следниве:
-Двокреветна соба 900 денари;
-Трокреветна соба 1200 денари;
-Апартман за две лица 1100 денари;
-Апартман за три лица 1400 денари;
-Апартман за четири лица 1700 денари.

За подолг престој следува 20% попуст.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Блаже

Потврден огласувач