Logo

Renault scenik 1.9 dizell

Број на оглас: 3353551 | Објавен на: 09.08.2020, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Seprodava renault scenik kollata e vo dobra sostojba stegnat zaquvan dobro mator registriran cella godina 4 novi gumi centrallna brava elektrika na staklla klima abes airbeg kollata vredi dase vidit javetese na ovoj broj 078 369 185

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Skuter

Потврден огласувач