Logo

Opel Astra

Број на оглас: 3353586 | Објавен на: 01.08.2020, 23:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 7.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema,nema sto nema
1godina garancija,kupena od salon

Tel:078 321 038

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач