Logo

Deutz 6206

Број на оглас: 3353961 | Објавен на: 15.02.2020, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava DEUTZ 6206 vo mnogu dobra sostojba 62ks 4 klipa traktorot e mnogu jak i ubav vredi da se vidi za povece informaci kontakt tel : 075594421

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Deutz

Потврден огласувач