Logo

Se prodava Oldtimer Citroen Dyane vo super sostojba

Број на оглас: 3354395 | Објавен на: 23.12.2019, 01:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Dyane

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo ispravna super sostojba, nie sne vtori sopstvenici od koe go imame voziloto povekje od 20 godini. Prva farba so mali zabeleski. Pokrivot se otvara. So mala investicija ke imate mnogu ubav oldtimer.
Kontakt tel: 071/839-997
Cena:1200 evra

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Ерџан

Потврден огласувач