Logo

Vgradna klima HITACHI RA 2109CL

Број на оглас: 3354683 | Објавен на: 02.07.2020, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Gree i ladi, odlicno raboti so mala potrosuvacka.
Ponudete cena.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач