Logo

Mercedes

Број на оглас: 3354936 | Објавен на: 12.08.2020, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c 200 cdi Redizajn
So servisna knishka

 Moni

Потврден огласувач