Logo

СЕ ПРОДАВА ФИСКАЛНА КАСА

Број на оглас: 3355302 | Објавен на: 31.08.2019, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава


Се продава малку користена каса во одлична состојба. Модел Perfect S на Давид Компјутери.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 .