Logo

GOLF 7 1.6 TDI od prv gazda PORCHE

Број на оглас: 3355327 | Објавен на: 24.11.2020, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 12.990 €

13.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 7 1.6 ekonomicna kola so 70.000 pominato kupeno od prv gazda kolate e kupeno vo PORCHE SKOPJE so servisna knishka redovni servisi mnogu e zacuvena vredi da se vidi.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 veka

Потврден огласувач