Logo

Aluminski prozor bez ramka

Број на оглас: 3355382 | Објавен на: 04.06.2020, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam eden Aluminski prozor bez ramka Stakloto e zdravo.
》》Cena:50evra 《《
za poveke na tel070817597

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 🤜🤜🤜

Потврден огласувач