Logo

Mercedes ML 270

Број на оглас: 3355426 | Објавен на: 23.02.2020, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 270

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 163 kw / 222 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odlicen, tehnicki ispraven, moze zamena za pomalo vozilo... ( so realna cena)
Cena po dovovor

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач