Logo

Mercedes c200 cdi 122 ks 2005 godina

Број на оглас: 3355481 | Објавен на: 12.09.2019, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes c200 cdi 2005 godina so 226 000 km so servisna kniska.
Kolata e vo odlicna sostojba, se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.
2 x kluca 8x bandasi orginal mercedes(letni + zimski gumi)
Za povejke info javete se na brojot.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Martin

Потврден огласувач