Logo

ITNO!!! Prodavam Aveo 1.2 so atestiran plin

Број на оглас: 3355498 | Објавен на: 17.11.2019, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Aveo

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Aveo vo dobra sostojba 1.2 benzin so vgraden atestiran plinski ured.
Moze zamena za pomalo vozilo ili zenska ili detska garderoba za butik.
Inf. Na mob. 071363270

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач