Logo

Gimi za kros

Број на оглас: 3355680 | Објавен на: 26.05.2020, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Polovni gumi solidni za kros miselinki 100/90/19 cena po dogovor 076 405 161

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Dusko

Потврден огласувач