Logo

Opel vektra c 2.2

Број на оглас: 3355689 | Објавен на: 15.09.2019, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel vektra c 2.2 92kw vo perfektna sostijba full oprema grejaci na sefista parking senzori zatementi stakla so atest klimatronik elektrika na prozori centralno so dalinsko 4 novi gumi

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Kosta

Потврден огласувач