Logo

Ekstra povolni komplet sedista za alfa 156

Број на оглас: 3355728 | Објавен на: 19.02.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 156

Tип на делови: Внатрешна опрема

Цена: 3.600 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Sedistata se vo odlicna sostojba platneni, malku koristeni.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Renata

Потврден огласувач