Logo

Opel Astra 1.7 H

Број на оглас: 3356208 | Објавен на: 04.09.2019, 23:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.7 H 101hp
Registirana cela godina so zelen karton
Napraveno kompleten servis

 Валандово

Прати Е-Маил

 xxx