Logo

Opel Astra 1.7

Број на оглас: 3356556 | Објавен на: 26.03.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2004 god vo odlicna sostojba kontaktA 072/319/022,070/684/404

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 tale

Потврден огласувач