Logo

BMW 120D DISEL 2006 NOVA

Број на оглас: 3357075 | Објавен на: 01.09.2019, 05:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 120D DISEL 2006 PALI VOZI BEZ ZABELESKI MINIMALNA POTROSUVACKA

2000kubika
160ks
5/100pptorosuvacka
Klima
Servovolan
Ful opremna

Napraven kompleten servis ulje filtri kais novi armotizeri 4zimski gumi novi baraj me na 070323924 lupce

 Валандово

Прати Е-Маил

 Lupce