Logo

c5

Број на оглас: 3357184 | Објавен на: 08.06.2020, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava vo odlicna sostojba registrirana cela god napraven mal servis, komplet ispravna zimski gumi.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 imt 506