Logo

Opel meriva 1.7 cdti 2006god

Број на оглас: 3357355 | Објавен на: 18.11.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.799 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija

Огласи од: FILIP-JOSE

FILIP-JOSE

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 FILIP-JOSE

Потврден огласувач