Logo

СЕ ПРОДАВА GOLF 4

Број на оглас: 3357512 | Објавен на: 31.05.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Голф 4, перфектна состојба на моторот, редовно сервисиран и одржуван!
Регистриран до Февруар. Мали каросериски забелешки. Може проверка било каде во било кое време. Поседува сервисна книшка со 2 клуча,реална километража!

--- КОНКТАКТ И ИНФОРМАЦИИ ---
077 55 11 14
077 55 11 14
077 55 11 14
077 55 11 14
077 55 11 14
077 55 11 14
077 55 11 14
077 55 11 14

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Code0

Потврден огласувач