Logo

Niva vo Berovo, Rusinovo

Број на оглас: 3357568 | Објавен на: 31.07.2020, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6934 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 31 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имотен лист бр. 1896. Нивата се наоѓа на патот помеѓу Владимирово и Русиново.

0.5eur/m2

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач