Logo

Citroen c4 se prodava ili ZAMENA

Број на оглас: 3357577 | Објавен на: 13.09.2019, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Citronen c4 2006 godina
1.4 benzin so 186000
Full oprema se funkcionira
Moze zamena za pogolem/karavan avtomobil
Isto mozna zamena za traktor

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач