Logo

Massey Ferguson 135

Број на оглас: 3357656 | Објавен на: 16.10.2019, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава Massey Ferguson 135. Во исправна состојба. 50КС.
Година на производство 1985.
Повеќе инфо на овој број
075 364 665 - Јонче

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  Стојанче

Потврден огласувач