Logo

Delovi Tiko Tico novi i polovni

Број на оглас: 3357766 | Објавен на: 05.07.2020, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi za tikovci imam sve novi i polovni delovi po najniski ceni vo cela makedonija delovite sa so garancija Novii I Polovni delovii

 Кратово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач