Logo

VW POLO 6N2

Број на оглас: 3357960 | Објавен на: 26.03.2020, 23:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam POLO 2001god redizajn 1.4 8v ful oprema registirano e do 01.04.2001 plin so ats napraven e ful servis Poveke inf na tel

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач