Logo

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

Број на оглас: 3358748 | Објавен на: 19.11.2020, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: BLAGOJ GJOREV

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NOV NA GLAVNA ULICA BLAGOJ GJOREV 078 290 922 BLAGOJ GJOREV 078 290 922 ili NA VIBER MOZE I ZA POVISE DENA


 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 jas

Потврден огласувач