Logo

Mercedes a 200cdi 2006god servisiran

Број на оглас: 3358881 | Објавен на: 08.09.2019, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 29 7 2020 gumi novi cena za kes 4200e

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач