Logo

Mercedes 12-13

Број на оглас: 3358907 | Објавен на: 02.09.2019, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion Mercerdes 12-13
Nosivost 7t

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Nikolco

Потврден огласувач