Logo

Bandazi 17ki 5×100 za opel

Број на оглас: 3359058 | Објавен на: 18.02.2020, 19:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat bandzi binno 225/45 r17so et 30 5×110

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nace

Потврден огласувач