Logo

Fiat Linea dizel 2015 god.35.000 km NOVA!!!

Број на оглас: 3359173 | Објавен на: 17.09.2019, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Linea

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 6.550 €
6.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Linea 2015 godina 1.3 multijet, registrirana do juni 2020 so zelen karton. Avtomobilot e redovno servisiran, neuvezuvan, so full oprema i e vo odlicna sostojba.
BEZ ZAMENI.
* vtor sopstvenik

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Emil

Потврден огласувач