Logo

Се продава гарсоњера во градба - 27 м2

Број на оглас: 3359193 | Објавен на: 02.12.2020, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 27 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: ул,,Ѓорѓи Димитров'' бр. 17

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава гарсоњера во завршна фаза на градба 27 м2 со посебна спална и француска тераса. Можност за избор на 1ви или 3ти спрат.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач