Logo

Fiat linea 1.3 ne e uvezena !!

Број на оглас: 3359215 | Објавен на: 22.09.2019, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Linea

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.3 90konja motor na lanche proizvedena 2013 prva reg 2014 mala potrosuvacka so klima elektrika na predni prozorci jas sum 2 gazda reg do 08.2020 so zelen karton ne e od uvoz info na 078297116

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Dijana

Потврден огласувач