1 / 1
Motor trofazen SEVER 1,5KW
120 €
Цената е фиксна
03.09.2019 03:07

Чучер Сандево / Скопје

Prodavam odličen trofazen motor Sever 1,5kw 2850 obrtaji/min.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076292799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам