1 / 4
Seno sobirac
1 €
13.01.2020 12:31

Аеродром / Скопје

Se prodava seno sobirac vo odlicna sostojba so 10 vili informacii na telefon 070255400
Erdzelija Cena so dogovor

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

tasko
Потврден огласувач
070311083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам