Logo

Корпи за леб, погодни за земјоделски и овоштарски култури

Број на оглас: 3359860 | Објавен на: 16.09.2020, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат корпи за леб, погодни и за овоштарски и раноградинарски култури.
Број за контакт: 076 308 033.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Марјан

Потврден огласувач