Logo

KLIMA MOBILNA INVERTOR KLIMI PECKA GREALKA

Број на оглас: 3360151 | Објавен на: 03.09.2019, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 90 €

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Вид на оглас: Се продава


Klima Mobilna invertor vo ekstra sostojba donesena od Švajcarija klimata i ladi i topli
Tel: 070/681-904
Viber: 0038970681904

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  SKIproperty

Потврден огласувач