Logo

Тахограф Stoneridge Electronics

Број на оглас: 3360166 | Објавен на: 16.09.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Тахограф Stoneridge Electronics
Veeder Root

Top Speed 180km/h

Повеќе информации 071/333-316

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Валентин

Потврден огласувач