Logo

Kardanski Lager Komplet

Број на оглас: 3360287 | Објавен на: 15.09.2020, 23:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: E46

Tип на делови: Лагери

Цена: 49 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Nov Original made in Germany vo pakuvanje ne otvaran zemen po greska 80 evra

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Delcevo

Потврден огласувач