Logo

Prodavam Fiat Stilo 1.9 JTD

Број на оглас: 3360321 | Објавен на: 05.09.2019, 13:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata ima novi gumi,akumulator pod garancija,servisirana +registrirana so zelen karton do 14.12.2019. Cena povolna so prostor za dogovor na lice mesto.

LICE ZA KONTAKT :BOJAN 070-381-055

  Валандово

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач