Logo

Alfa 156 24jtd 2001 staklo servis cena 1850e

Број на оглас: 3360477 | Објавен на: 15.09.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisirana

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач